Kia ProCeed
1.0 T-GDi GT-Line | 2022 | Bomvol opties!
Direct kopen, basisprijs: € 19.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.000,-
LEASEPRIJS: € 263,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.203,30 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia ProCeed |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 T-GDi GT-Line | 2022 | Bomvol opties! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 februari 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 140.581 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 263,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-399-BJ |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.275 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Side-skirts
- Trekhaak met afneembare kogel
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Cruise control adaptief en stuurhulp
- Diffuser
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Kunstlederen interieurdelen
- LED mistlampen
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR